Maxi Tavla

Tavla Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.7 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma SHR Interaktif Servisler San. ve Tic. A.Ş.
Tavla severler için özel olarak geliştirilmiş, mevcut bilgilerinizle rakiplerinize karşı mücadele edeceğiniz veya kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir oyun. İki oyuncu tarafından oynanan ve Türk geleneklerinde önemli bir yer edinmiş olan oyunu çok se

Tavla severler için özel olarak geliştirilmiş, mevcut bilgilerinizle rakiplerinize karşı mücadele edeceğiniz veya kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir oyun. İki oyuncu tarafından oynanan ve Türk geleneklerinde önemli bir yer edinmiş olan oyunu çok seveceksiniz.

Arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabileceğiniz veya dünya çapında rakiplerle karşılaşacağınız oyun, kişiselleştirilebilir tavla özellikleri ile birlikte geliyor. Dilerseniz Facebbok hesabınız ile giriş yapabilir, dilerseniz de misafir oyuncu olarak tavla oynamaya başlayabilirsiniz.

İnternet bağlantısı olan her yerde ve her zaman oynayabileceğiniz oyunda kendi odalarınızı yaratarak misafirlerinizi bekleyebilirsiniz ya da açılmış odalara katılabilirsiniz. Oyun arka planı, tavla seti gibi alanlarını sevdiğiniz takımın renkleri ile kişiselleştirebilir, birbirinden farklı 20 çeşit tavla seti sayesinde misafirlerinize tavlanızı gösterebilirsiniz.

Maxi Tavla indir!

Ayrıca oyunda yer alan hareketli ve sabit hediyeler sayesinde eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Rakibinize hediye göndererek kızdırabilir ya da sevindirebilirsiniz. Bununla birlikte sohbet sistemi ile tavla oyununuzu oynarken bir yandan da rakibinizle sohbet edebilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli hareketli avatarlar sayesinde kendinize ait bir karakter yaratabilirsiniz. Bu karakterlerle rakibinizi yenmeye yakın olduğunuz zamanlarda rakibinizle dalga geçip onu kızdırabilirsiniz. Bahis miktarından oyun süresine kadar farklı özelliklere sahip odalardan dilediğinize geçerek tavla oynamaya başlayabilirsiniz.

Tavla severler, mükemmel bir tavla deneyimi sizleri bekliyor.

Mutlaka denemelisiniz!

Tavla indir Windows

Tavla indir iOS

Tavla indir Android

Maxi Tavla indir
DİĞER SÜRÜMLER